Наш блог

Як вибрати кавомашину для дому

Як обрати кавомашину додому?

Бажаєте розпочинати свій день з філіжанки смачної кави? Чи хочете здивувати гостей смачним як з кав’ярні капучино у себе вдома? Тоді варто придбати кавомашину для дому та заповнити свою оселю магічним запахом свіжозвареної кави.

Основні типи кавоварок

Серед основних типів кавоварок вирізняють:

 • Ріжкові 

Якщо ви надаєте перевагу експериментам з різними сортами кави, можете обрати кавомашину ріжкового типу. Такі прилади дозволяють насолоджуватися напоями на основі еспресо. Будь-яка ріжкова кавоварка не є повноцінною кавомашиною, так як вимагає участі людини під час помолу зерен кави або закладки вже готової меленої кави, установці ріжка та подальшої його мийки й взбивання молока для утворення молочної пінки.

 • Крапельні 

Крапельні кавоварки є найдоступнішими на ринку через простоту конструкції і обмежений вибір напоїв. Зате одночасно можна приготувати відразу 2 літри справжнього американо. 

 • Капсульні

Капсульні кавоварки вирішують проблему постійного браку часу. Щоб приготувати філіжанку ароматного напою досить помістити капсулу в спеціальний відсік, залити воду і прилад почне приготування.

Перевага. Швидкість використання, не потрібно мити елементи кавоварки після її роботи. Досить відкинути капсулу.

Недолік. Використання тільки капсульної кави.

 • Автоматичні 

Автоматичні кавомашини – багатофункціональні апарати для приготування кави, які роблять все самі. Придбавши побутову автоматичну кавомашину, можна буде купувати каву в зернах і одним натисканням кнопки отримувати за кілька хвилин свіжозварений ристрето, еспресо, американо, капучино, лате – будь-який напій на ваш смак.

 

Характеристики які варто враховувати при виборі автоматичної кавомашини 

При виборі автоматичної кавомашини додому необхідно враховувати ваші візуальні вподобання, кількість філіжанок кави яку ви п’єте впродовж дня, особисті вподобання в кавових напоях, та те, скільки часу ви плануєте витрачати на приготування кави і скільки місця у вас є для встановлення кавомашини.

Сфера використання 

Для дому 

Якщо ви шукаєте кавомашину для дому, в першу чергу вам варто звернути увагу на її габарити. Брати на кухню громіздку модель варто лише якщо місце під таку кавомашину передбачене. 

Для офісу

Якщо ви маєте на меті придбати кавомашину для офісу, то домашні варіанти можуть не підійти. По-перше, такій кавомашині важко справлятися з навантаженнями й створить неймовірно довгу чергу. А по-друге, кавомашини для офісу спеціально розраховані на довшу роботу, їх потрібно рідше мити, чистити й заповнювати. 

Професійні

Професійні кавомашини купуються тільки для роботи у кафе, барі чи ресторані. Спеціальна платформа для чашок забезпечує порядок і комфорт при приготуванні. Стаціонарне підключення до води дозволяє забути про постійне наповнення контейнера, а світлова індикація допомагає бути в курсі про всі можливі неполадки під час роботи машини.

Інтерфейс 

Вибір по інтерфейсу – дисплей або світлодіодна індикація, кнопки або сенсор. 

За інтерфейсом кавомашини зазвичай розділяють на моделі з кнопковим або сенсорним управлінням. Для вибору тут має значення тільки ваш вибір – як вам зручніше або приємніше – натискати на кнопки панелі управління або просто доторкнутися до неї в потрібній зоні. Іноді кавомашини комплектують сенсорними дисплеями або взагалі роблять гібридне управління. 

За індикацією – зазвичай моделі поділяються на зразки з дисплеєм чи зі світлодіодною панеллю індикації. Дисплеї бувають графічні та текстові. Графічні дисплеї зазвичай більш ергономічні і зрозумілі, ніж текстові. 

Ступінь помелу 

Ступінь помелу та інші нюанси доведеться враховувати ще до покупки. Машини, які працюють з зернами самі, не мають таких складнощів як кавомашини, що працюють з меленою кавою, ступінь помелу можна налаштувати прямо в процесі роботи. Буває від 3-х до 15 варіантів вибору. При цьому варто звернути увагу на матеріал виготовлення жорен, краще, якщо це буде кераміка.

 

Види напоїв 

Автоматичні кавомашини зазвичай мають чотири стандартних кавових напої – еспресо, американо, капучино та лате. Дорожчі кавомашини зазвичай мають розширений вибір напоїв. 

Наприклад кавомашина Siemens TI9573X9RW може приготувати:

 • Еспресо
 • Еспресо макіято
 • Американо
 • Лате
 • Лате макіято
 • Капучино
 • Флет Вайт
 • Кава
 • Кортадо
 • Ристрето
 • Тепле молоко
 • Молочна пінка
 • Гаряча вода

Управління

У кавомашині зазвичай передбачені кнопки або сенсорна панель. Обирайте варіант, який для вас зручніший. Навіть маленька кавомашина матиме дисплей або світлодіодну панель з індикацією, аби відстежувати процес приготування кави.

Кавомашина з кнопковим управлінням дешевша, при цьому смак і швидкість приготування кави незмінні.

Матеріали комплектуючих

Завдяки унікальній системі iAroma, кавомашини Siemens завжди готують напої найвищої якості. Взаємодія між довговічним керамічним млинком, проточним нагрівачем, водяним насосом та високотехнологічним заварювальним блоком створює технічну досконалість від зерна до чашки кави.

Надійний керамічний млинок – максимальний смак. Млинок подрібнює кавові зерна до рівномірної консистенції та розкриває всі смаки надзвичайно ароматної кави.

Перевірені виробники

Серед найкращих кавомашин для дому визначають кавомашини виробників:

Вони дають гарантію 2 роки. Ковомашини тестуються перед поступленням у продаж і відповідають за заявлені технічні характеристики кавомашин. Далі представляємо вам найпопулярніші соло та вбудовані кавомашини цих виробників

Siemens 

 • Соло кавомашини:
 1. Кавомашина Siemens TI355209RW
 2. Кавомашина Siemens TI9573X9RW

 

 • Вбудовані кавомашини:
 1. Кавомашина Siemens CT636LES1
 2. Кавомашина Siemens CT636LEW1

Bosch 

 • Вбудовані кавомашини:
 1. Кавомашина Bosch CTL636EB6
 2. Кавомашина Bosch CTL636ES1

Miele 

 • Соло кавомашини
 1. Кавомашина CM 5310 чорний обсидіан
 2. Кавомашина CM 7750 чорний обсидіан

 

 • Вбудовані кавомашини
 1. Кавомашина CVA 7440
 2. Кавомашина CVA 7845 чорний обсидіан
author-avatar

About Михалюк Олег

Керівник магазину Bosch, Siemens у Львові Досвід робити у компанії - 12 років Провідний експерт у побутовій техніці Bosch, Siemens

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *