Відображаються усі з 3 результатів

Сушильна машина BOSCH WQB245B0UA

46599
Серія 4 Сушильна машина з тепловим насосом Завантаження: 9 кг

Сушильна машина BOSCH WQG14200UA

36799
Серія 4 Сушильна машина з тепловим насосом Завантаження: 9 кг

Сушильна машина Bosch WTH85205UA

26999
ПОКАЗНИКИ СПОЖИВАННЯ Номінальна продуктивність для стандартної програми “Бавовна” за повного завантаження: 8 кг Сушильний автомат конденсаційного типу Клас енергоспоживання: A++

Якщо Ви звикли планувати свої дії та отримувати завжди очікуваний результат, то сушильна машина Bosch саме для Вас. Ви завжди будете мати той результат сушіння, на який сподівалися, в прогнозований час. Позбавите себе від марудної щоденної роботи і зможете більше часу приділити своїм близьким і рідним чи забаганкам та хобі купивши сушильну машину Bosch.

Особливості та переваги сушильних машин Bosch

Завдяки тепловому насосу та інноваційному самоочисному конденсатору сушильна машина Bosch одна з найекономічніших у світі. 

Спеціальна технологія сушіння та великий барабан з захватами бережно та якісно висушують білизну. Нова унікальна конструкція барабана сушильної машини Bosch легке ковзання по ньому. Захвати барабана рівномірно розподіляють тепле повітря всередині і сушать білизну якомога ніжніше. Завдяки цим технологіям сушильні машини Bosch навіть об’ємні речі висушуються рівномірно. 

Спеціальні програми сушіння це сушильна машина Бош у Львові:

Придбавши сушильну машину Bosch можна бережно сушити спортивний одяг, завдяки спеціальній програмі для спортивного одягу з оптимальною температурою для синтетичних тканин.

Швидко та якісно висушити до 2кг білизно допоможе швидка програма Супер 40

М’які та пухнасті рушники – завжди, завдяки датчику вимірювання вологи при сушінні в сушильних машинах Bosch.

Функція регулювання вологи, також, гарантує ідеальний результат в сушіні ділових сорочок та блузок – оптимальний рівень вологості для легкого прасування.

Спеціальна програма, в сушильних машинах Bosch, для ковдр/покривал, яка завдяки фазам розправляння тканини та подовженій фазі досушування надзвичайно дбайливо та обережно вишусує ковдри з синтетичними наповнювачами.  

Функція AutoDry – датчики вимірюють температуру та вологість, тим самим захищаючи білизну від надмірно високих температур, пересихання і зминання.

Революційна технологія самоочищення конденсатора – запатентований самоочисний конденсатор очищується автоматично до 4 разів протягом одного циклу сушіння, використовуючи для цього конденсовану воду. Максимум ефективності протягом усього терміну служби і вам більше не потрібно очищувати конденсатор.

 

Розміри сушильних машин Бош

Купити сушильну машину Bosch можна у двох розмірах (ВхШхГ, см):

  • 84,2х59,2х59,9
  • 84,2х59,2х65,2

Як правильно вибрати сушильну машину Bosсh?

При виборі сушильної машини варто звернути увагу на:

  • Скільки кілограм білизни ви плануєте завантажувати в сушильну машину?

До 8кг

До 9 кг

  • Який колір люку сушильної машини вам більше до вподоби: прозорий або білий?
  • Чи важлива для вас функція підключення до зливу конденсату?