Холодильник Bosch KGN86AI32U

69999
Колір дверцят: Нержавіюча сталь Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh plus Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 619 л

Холодильник типу Side-by-Side BOSCH KAI93VI304

83299
Колір дверцят: Hержавіюча сталь Технологія: NoFrost Зона свіжості: MultiBox Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 533 л

Холодильник Bosch KGV39VL306

23899
Колір дверцят: Імітація нержавіючої сталі Технологія: LowFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 343 л

Холодильник Bosch KGN49LB30U

63499
Колір дверцят: Чорне скло Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh plus Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 435 л

Холодильник Bosch KGN49XW306

41399
Колір дверцят: Білий Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 505 л

Холодильник Bosch KGN49XL306

37799
Колір дверцят: Нержавіюча сталь Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 505 л

Холодильник Bosch KGN39XW326

31299
Колір дверцят: Білий Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 366 л

Холодильник Bosch KGN39XL316

31799
Колір дверцят: імітація нержавіючої сталі Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 366 л

Холодильник Bosch KGN39XI326

32499
Колір дверцят: Нержавіюча сталь Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 366 л

Холодильник Bosch KGN39VW316

29999
Колір дверцят: Білий Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 366 л

Холодильник Bosch KGN39VL316

26899
Колір дверцят: Імітація нержавіючої сталі Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 366 л

Холодильник Bosch KGN39VI306

31499
Колір дверцят: Нержавіюча сталь Технологія: NoFrost Зона свіжості: VitaFresh Клас енергоспоживання: A++ Загальний корисний об'єм: 366 л

Холодильники Bosch

Холодильники марки Bosch вже давно є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Зручність та якість – ось основне за що ми всі робимо вибір на користь холодильників Bosch. 

Переваги холодильників Bosch

Холодильник Bosch не лише привносить більше смаку у життя, він робить його простішим: зручне розташування полиць, спеціальні контейнери та хитромудрі відділення, щоб навіть наосліп можна було дістати потрібні продукти. До того ж, ящики та полиці м’яко ковзають на телескопічних напрямних, що перетворює завантаження продуктів на забавку. А завдяки відмінному освітленню всі продукти завжди як на долоні.

Критерії вибору холодильників Бош

Шукаєте новий холодильник?

Але усі ці no frost, low frost, нульова зона – лише загадкові комбінації слів.

Експерти з побутової техніки Bosch склали перелік з 7 питань, на які необхідно відповісти перед купівлею нового холодильника марки Bosch. 

1) Окремовстановлюваний холодильник Bosch чи вбудований холодильник Bosch? 

Тут все залежить лише від вашого вибору – більша місткість окремовстановлюваного холодильника чи універсальність для будь-якого інтер’єру вбудованого холодильника Bosch.

2) Холодильник Bosch якого розміру підійде моїй кухні?

Стандартний холодильник Bosch, шириною 60 см.

Версія XL холодильника Bosch, шириною 70 см чи більше.

Ширина холодильників Side-by-side  Bosch може досягати 90 см.

3) Об’єм – скільки їжі я зберігаю в холодильнику Bosch?

Тут діє просте правило:

Родина з однієї людини = 100 літрів

Родина з двох людей = 150 літрів

Родина з трьох людей = 200 літрів

Більше членів родини? Просто додайте 50 літрів на кожну додаткову людину в вашій оселі.

4) Дизайн та тренди – що відображує мої смаки?

Від гладкого скла до холодної нержавіючої сталі, сміливих кольорів, оберіть дизайн холодильника Bosch, що стане правильним акцентом на вашій кухні. Ідеально впишеться у інтер’єр будь-якої кухні – вбудовані холодильники Bosch. 

5) Холодильник Bosch якого класу енергоефективності обрати?

Холодильник Bosch споживає 10-20% від загального обсягу спожитої електроенергії в оселі. Тож при виборі варто звернути на клас енергозберігання. A+++ найвищий клас енергоефективності. А також найкращий вибір для зменшення витрат на електроенергію та викидів вуглекислого газу в атмосферу.

6) Очищення та розморожування – на що зважати? Простота очищення грає важливу роль в користуванні холодильником Bosch. Зверніть увагу на моделі зі знімними ящиками та скляними полицями.

Коли мова йде про розморожування, багато холодильників марки Bosch оснащені технологією NoFrost. Вона надійно запобігає утворенню льоду, отже, вам більше не доведеться розморожувати холодильник Bosch.

7) Яку їжу я зберігаю в холодильнику Bosch? Згадайте свою звичайну закупку в супермаркеті. Які продукти ви зазвичай купуєте? Фрукти та овочі: Обирайте великий контейнер для їх зберігання, щоб ваші улюблені продукти лишалися свіжими довше.

Свіжа риба та м’ясо: Нульова зона – найкраще місце для зберігання свіжого м’яса та риби.

Заморожені продукти: Холодильник Bosch з великим об’ємом морозильної камери – те, що треба.

Напої: Для оптимального використання простору, зверніть увагу на моделі з полицями для пляшок.

Kyпити xoлoдильник Бoш в кpeдит aбo cкopиcтaвшиcь пpoпoзицією «Oплaтa чacтинamи» пропонує наш інтернет-магазин.

Технічні характеристики холодильників Bosch

Купити холодильник Bosch можна з такими характеристиками:

 • рівень шуму: від 39 до 42 дБ;
 • клас енергоспоживання: від A+ до A +++;
 • об’єм холодильної камери: від 192 до 493 літрів;
 • місткість морозилки: від 87 до 165 літрів;
 • спосіб керування: механічне або електоронне.

Функціонал

 • Система Vitafresh в холодильниках Bosch зберігає продукти свіжими до трьох разів довше. Це поєднання температури й вологості в холодильниках марки Bosch допомагає зберегти аромати, основні поживні речовини та цінні вітаміни у свіжих продуктах. У моделях холодильників марки Bosch серій 4, 6 та 8 представлені різні варіанти системи: подвійні контейнери для зберігання риби/м’яса та фруктів/овочів. 
 • Розумний холодильник Bosch з Home Connect, який дозволяє керувати холодильником Bosch з будь-якої точки планети за допомогою планшету чи смартфорну.
 • FreshSense у холодильниках Bosch підтримує сталу температуру, щоб зберегти свіжість та аромат продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють температуру всередині холодильної та морозильної камер. 
 • SuperCooling дозволяє охолодити продукти максимально швидко.
 • А функція Bosch SuperFreezing заморожує продукти швидше і не дає розмернутись продуктам, які вже заморожені. 
 • У деяких моделях холодильників Bosch є льодогенератор. Наприклад у холодильнику Side by Side KAI93VI304 є диспенсер з підсвічуванням для приготування кубиків льоду, подрібненого льоду та охолодження води.
 • Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверцят, який не не дасть вашим продуктам зіпсуватись через незамкнені двері чи відключення світла.
 • «Активне зволоження» (Active Humidity) – це нова система свіжості, яка забезпечує розпилення води в контейнері для овочів, щоб вони лишалися свіжими у 4 рази довше.
 • Часто буває так, що між багатьма продуктами в холодильнику, важко знайти одразу те що потрібно. Завдяки Led-освітленню в холодильниках Bosch, всі продукти виглядають у вигідному світлі і легто швидко знайти все необхідне. Не менш важливим є те, що Led-освітлення є економічним і розраховане на весь термін служби холодильника Bosch.
 • В холодильниках Bosch/Siemens продумано все, до найменших деталей. Ще одним з факторів, завдяки чому продукти довго залишаються свіжими і зберігають свій смак є система вентилювання Мультиейрфлоу. Ця унікальна система прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою та підтримує рівні температури та вологості зверху вниз. Завдяки цьому температура в холодильнику є стабільною і продукти охолоджуються значно швидше. 
 • Холодильники Bosch/Siemens обладнані компресором нового покоління. Він споживає значно менше електроенергії, є безщітковим, а отже тихим і довговічним. Ми гарантуємо його якість, і як підтвердження надаємо на нього 10 років гарантії.

Холодильники Bosch: форм-фактор

Купити холодильник Bosch можна у двох варіантах: вбудований та окремостоячий.

Вбудований холодильник Bosch – має усі переваги сучасних технологій зберігання продуктів та ідеально поєднується з дизайном кухні. Такий холодильник буде цілком непомітний на кухні.

Окремостоячий холодильник Bosch – це класичний варіант: холодильна камера зверху, а під нею розташована морозильна камера. Купити окремостоячий холодильник Bosch можна у декількох варіантах кольорів та розмірів.

Особливості маркування

Зазвичай у маркуванні зашифровують інформацію про параметри приладу: колір, розмір, одно- чи двокамерний, NoFrost чи Low Frost. Немає одного стандарту маркування для всіх виробників і кожен подає інформацію по своємо.

Розглянемо особливості маркування Bosch.

Перший символ позначає тип побутового приладу:

«К» – холодильник; буква «G» на першому місці в маркуванні означає побутову морозильну камеру.

Другий символ вказує на конструктивні особливості виконання:

D – холодильно-морозильна комбінація (морозильна камера зверху);

G – холодильно-морозильна комбінація (морозильна камера знизу);

I – вбудована модель;

Третя буква несе інформацію про технологічному оснащенні:

N – наявність системи No Frost.

Пepша цифpa: шиpинa кopпуca: З – 60 cм; 4 – 70 cм; 8 – 86 cм; і т.д. 

Друга цифpa – виcoтa кopпуca: З – 170 cм 4 – 185 cм 6 – 185 cм 9 – 200 cм 

Наступні літери гoвopят прo технічніхарактеристики та колір:

X – мoдepнізіpoвaннaя мoдeль Value + c нaбopoм улучшeній Vario XL; 

W – бeлoгo цвeтa. 

Колір:

L – під «нepжaвійку» (Inox Look);

I – нepжaвіюча cтaль (Inox) c пoкpитіeм Anti Finger Print. 

Розмір агрегатів

Коли мова йде про холодильники – розмір має значення. І в Bosch/Siemens це розуміють, тому ми пропонуємо не лише стандартні розміри, а й багато цікавих моделей, нестандартних розмірів, щоб максимально задовольнити вимоги своїх клієнтів. 

Купити холодильник Bosch можна таких розмірів:

 • Висотою 176, 179, 185, 186, 193, 201,203 см
 • Широною 60, 70, 75, 86, 91 см
 • Глибиною 65, 66, 67, 71, 74.5, 80, 81, 84см

Розморожування

З холодильнико марки Bosch – Вам не потрібно витрачати цілий день на розморожування морозильної камери. Тепер це завдання самого ж холодильника Bosch. Завдяки системі NoFrost легко позбавитесь цієї проблеми. На відміну від традиційних холодильників, вологість повітря у холодильнику Boschз системою NoFrost постійно збирається в центральній холодильній установці, яка регулярно розморожується автоматично. Утворений конденсат просто відводиться назовні з холодильника, де потім випаровується. Таким чином, система NoFrost постійно позбавляє холодильник Bosch від льоду і необхідності розморожувати його вручну. Заморожування продуктів змінилось. Тепер при розморожуванні отримаєте продукт, такої ж форми і якості, який був до того. Можна забути про суцільну масу після розмороження продуктів. З холодильниками Bosch це вже в минулому.