Відображаються усі з 3 результатів

Пральна машина SIEMENS WG56B2A0UA

53499
Пральна машина: Siemens Клас енергоспоживання: А+++ Країна виробник: Німеччина

Пральна машина Siemens WG44A2A0UA

29999
ОПИС: ПОКАЗНИКИ СПОЖИВАННЯ Завантаження: 1 – 9 кг Клас ефективності енергоспоживання: A+++ Річний споживання електроенергії: 152 кВт-год. Дані вказані з розрахунку

Пральна машина Siemens WM14N2L4UA

19699
ПОКАЗНИКИ СПОЖИВАННЯ   Завантаження: 1 – 8 кг Клас ефективності енергоспоживання: A+++ На Споживання електроенергії: A+++ -10%; ще на 10%

Пральні машини Siemens

Функціональна та надійна побутова техніка Сіменс користується великим попитом у покупців. Німецька компанія випускає широкий асортимент пристроїв, що суттєво спрощують життя споживачів. Пральна машина Siemens стане в нагоді у кожній родині, адже характеризується високим рівнем продуктивності, енергоефективності та комфорту. 

Переваги пральних машин Siemens

Білизна, одяг, домашній текстиль потребують регулярного прання. Деякі речі виповнені з делікатних тканин, тому їх треба прати в особливому дбайливому режимі. Інші матеріали, навпаки, слід прати ретельно й довго при високій температурі. Тому для щоденних домашніх справ варто обрати якісну побутову техніку надійного виробника. Пральна машина Сіменс відповідає всім вимогам споживачів, адже має наступні переваги:

 • зручна у використанні та обслуговуванні;
 • відрізняється високою якістю збірки;
 • економно витрачає електроенергію;
 • пральна машина Siemens може прати речі з різних типів тканин;
 • характеризується низьким рівнем шуму;
 • має елегантний дизайн, приємний колір;
 • оснащена додатковими корисними опціями.

Якщо вас цікавить вбудована або незалежна, стандартна чи вузька побутова техніка, компанія випускає агрегати для споживачів з різними потребами. Машини німецького бренду ефективно виконують безліч пральних операцій, що дозволяє з легкістю позбавити одяг та білизну від забруднення або навіть без прання видалити неприємні запахи.

Функціонал

Німецька пральна машина Сіменс підходить для прання речей з будь-якої тканини. Техніка проста у налаштуванні та керуванні, має декілька програм та режимів прання. Особливості та опції агрегатів:

  1. Обладнані інноваційними двигунами iQDrive інвенторного типу для тихої та економічної роботи. Тож варто купити пральну машину Сіменс, яка не тільки бездоганно відчищає одяг, але й працює з максимальною ефективністю.
  2. Мають опцію точного дозування прального порошку завдяки функції i-Dos на базі програми iSensoric. Сенсорна система автоматично аналізує завантажену білизну за типом тканини, обсягом та забрудненням. Пральна машина Siemens обирає кількість порошку для кожного циклу.
  3. Агрегати мають зручне керування, реалізоване за допомогою TFT-дисплею, який забезпечує просту та зручну експлуатацію техніки. Опція touchControl дозволяє пристрою миттєво реагувати навіть на легкий дотик руки.
 • Пральна машина Сименс з функцією varioSpeed та інтелектуальним сенсором на 65% швидше відчищає речі від стійких забруднень.
 • Спеціальна опція sensoFresh дозволяє без прання, використання води та порошку швидко освіжити одяг та миттєво усунути запахи. 
 • Супершвидке прання протягом 15 хвилин. Пральна машина Siemens за короткий час зробить одяг ідеально чистим. Це особливо актуально, коли в останній момент перед вдяганням речі на ній виявляються плями або забруднення.
 • Система stainRemoval забезпечує видалення застарілих плям від кави, соків, трави, вина повністю в автоматичному режимі. З одягу легко зникають до 16 видів дійсно складних для видалення забруднень.

Побутова техніка виробника Сіменс має додаткові опції. Програма antoVibration дозволяє вимкнути високий рівень вібрації. Під час прання є можливість дозавантажити білизну активуванням функції reload Function. Передбачене блокування від дітей, автоматичне розпізнавання піни з повторним ополіскуванням, система захисту від протікання тощо.

Якщо потрібно прати делікатні речі, корисною стане програма softDRUM для догляду за одягом із різних матеріалів. Економія витрат води досягається завдяки інноваційній технології waterPerfect Plus, а система 3D-Aquatronic сприяє швидкому замочуванню білизни. Отже, рішення купити пральну машину Сіменс є цілком раціональним та виправданим.

Розміри пральних машин Сіменс

Все обладнання компанії виповнене з фронтальним (горизонтальним) завантаженням, як, наприклад, пральна машина Siemens Siwamat. Пристрої оснащені простою в експлуатації системою керування. 

Пральна машина Siemens стандартного типу має наступні розміри:

 • висота становить 85 см;
 • ширина 60 см;
 • пральна машина Siemens має габарити по глибині 60 см.

Розміри агрегатів дозволяють встановлювати техніку в зручному місці ванної кімнати або кухні. Окремі моделі можна поставити під стільницю. Якщо вільного місця обмаль, підійде вузька пральна машина Сіменс, глибина якої становить 40 см. 

Як правильно вибрати пральну машину Siemens

Ощадливе споживання води та енергії з найкращим результатом прання – саме так можна охарактеризувати пристрої німецького виробника. Перед тим як придбати техніку, слід звернути увагу на наступні параметри:

 • максимальне завантаження (5, 7, 8, 10 кг) – залежить від кількості членів родини та частоти прання;
 • розміри агрегату – техніку слід обирати з урахуванням вільного простору;
 • кількість програм та режимів прання, наявність додаткових опцій, потрібних споживачеві;
 • енергоефективність техніки у залежності від циклів роботи – скільки енергії споживає пральна машина Siemens;
 • наявність функції економії води – раціональне споживання без втрати якості результату прання;
 • рівень віджиму – мінімальна та максимальна швидкість або кількість обертів за хвилину.

Ціна пральної машини Сіменс не вище, ніж у компаній-конкурентів. При придбанні німецької побутової техніки покупець отримує пристрій з бездоганною якістю збірки.

Поширені запитання покупців і відповіді на них