Відображаються усі з 3 результатів

Сушильна машина SIEMENS WQ45B290UA

47899
ОПИС: Показники споживання: Прилад конденсаційного типу Номінальна продуктивність для стандартної програми "Бавовна" за повного завантаження: 9 кг Клас енергоспоживання: A+++

Сушильна машина SIEMENS WT45H001UA

26999
ОПИС: Показники споживання Сушильний автомат конденсаційного типу Номінальна продуктивність для стандартної програми “Бавовна” за повного завантаження: 8 кг Клас енергоспоживання:

Сушильна машина Siemens WQ41G200UA

36699
Програми Спеціальні програми: Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Змішані тканини, Спідня білизна, Сушіння за часом: тепле повітря, Сушіння за часом: холодне

Сушильні машини Siemens

Використання сучасної «розумної» техніки суттєво спрощує життя та ведення домашнього господарства. Сушка білизни – не трудомісткий, але клопіткий процес. У холодну погоду речі тривалий час висихають на вулиці чи на балконі. У кімнатах розвішаний одяг становить певні незручності. Тому краще використовувати спеціальні пристрої для подібних щоденних справ. Сушильна машина Siemens – це обладнання, яке дає змогу сушити текстильні речі одразу після прання. Господарки можуть забути про балкони з мотузками, на яких висихає мокрий одяг і білизна. Після автоматизованої сушки деякі речі навіть не доведеться прасувати.

Принцип роботи сушильних машин

Зовнішньо техніка нагадує пральні машини-автомати. В сушильних агрегатах можна просто освіжити одяг без необхідності прання, швидко позбутися неприємних запахів, що вбирають гардини та штори, відчистити від пилу дитячі іграшки або просушити взуття. Сушильна машина Siemens має наступний принцип роботи:

 1. Техніка обладнана містким барабаном об’ємом 80 літрів та більше, що дозволяє завантажити 8-9 кг мокрої білизни.
 2. Оскільки сушильному агрегату не потрібно сильно розкручувати барабан, кількість обертів не перевищує 100 на хвилину.
 3. Білизна піддається обробці нагрітим повітрям, що відрізняє її роботу від пральної машини, де на речі впливає вода.
 4. Волога, що випаровується під час просушування одягу, конденсується та виводиться назовні у спеціальну ємність чи безпосередньо до каналізації.
 5. Для захисту обладнання від попадання дрібного сміття передбачені фільтри, які легко піддаються очищенню.

Існує три різновиди сушильних агрегатів за принципом роботи – вентиляційні, конденсаційні та з тепловим насосом. Агрегати вентиляційного типу користуються низьким попитом. Німецька компанія Сіменс постачає на ринок два останні різновиди сушильних машин. 

Конденсаційна сушильна машина Siemens зручна в експлуатації та обслуговуванні, адже їй для роботи потрібна лише розетка. Найбільша продуктивність властива моделям з тепловим насосом. По суті, це те ж саме конденсаційне обладнання, але устатковане насосом. Завдяки цьому теплова енергія не витрачається марно, а працює з повторним використанням нагрітого повітря.

Особливості та переваги сушильних машин Siemens

Серед представленої на ринку техніки пристрої німецького бренду користуються значним попитом. Кожна модель сушильної машини розроблена із застосуванням сучасних технологій та інноваційних рішень. Продуктивні та ефективні агрегати з тепловим насосом за рахунок грамотного перерозподілу тепла забезпечують бездоганне просушування речей. 

Сушильна машина Siemens має наступні переваги:

 • збереження теплової енергії для сушіння;
 • ергономічне використання простору;
 • суттєва економія електроспоживання;
 • інтелектуальна система самоочищення;
 • захист одягу від надмірної температури;
 • регулювання вологості білизни сенсорами AutoDry;
 • програми швидкого просушування за 40 хвилин;
 • просте прасування речей після м’якої сушки.

Техніка Сіменс обладнана делікатною барабанною системою SoftDry, що забезпечує рівномірний розподіл повітря та стабільну температуру просушування. Тканина проходить обробку теплом настільки дбайливо, що ні в якому разі не пошкоджується. Сушильна машина Siemens цілком виправдовує очікування споживачів.

Розміри сушильних машин Siemens

При виборі сушильної моделі слід враховувати габарити техніки. Потрібно визначитися з місцем встановлення обладнання та зробити відповідні заміри. Габаритні параметри машин для просушування білизни:

 • висота;
 • ширина;
 • глибина;
 • розмір;
 • габарити з відкритими дверцятами.

Конкретні параметри вказано в інструкції для кожної моделі. Ціна сушильної машини Siemens для одягу цілком прийнятна, тому покупці все частіше віддають перевагу таким пристроям перед класичним сушінням білизни на балконі, у кімнаті чи на вулиці.

Як правильно вибрати сушильну машину Siemens

Від місткості техніки залежить, скільки мокрої білизни можна просушити за один раз. Рекомендується купувати моделі з об’ємом від 100 л, що відповідає 5-6 кг мокрих речей. Якщо доведеться прати та сушити білизну часто, потрібна модель на 8-9 кг. Щоб вигідно купити сушильну машину, треба враховувати наступні параметри:

 • місткість барабану;
 • габаритні розміри;
 • потужність енергоспоживання;
 • повне завантаження;
 • клас енергоспоживання;
 • кількість та тривалість програм;
 • рівень шуму при роботі.

Сушильне обладнання має низку корисних додаткових функцій. До них належать опція антизминання, блокування від дітей, сигнал завершення програми, система електронного контролю тощо. Машини для просушення від німецького бренду Сіменс – надійні, довговічні, функціональні помічники для кожної родини.