Відображаються усі з 5 результатів

Прально-сушильна машина Bosch WDS28460UA

35899
ОПИС: Wash&Dry: стирає та сушить до 5 кг білизни за один раз; стирає до 8 кг за один раз. AutoDry: автоматично

Пральна машина BOSCH WGB24400UA

50999
ОПИС: ПОКАЗНИКИ СПОЖИВАННЯ Клас енергоефективності: A +++ Завантаження: 9 кг Швидкість віджиму: 400 – 1400 об./хв. Програми: Стандартні програми: бавовна,

Пральна машина BOSCH WGA14400UA

26799
ОПИС: Технічні специфікації: Інноваційний, безщітковий двигун нового покоління EcoSilence Drive: тихий, потужний, довговічний 10 років гарантії на мотор EcoSilence Drive

Пральна машина BOSCH WAN28263UA

20199
ОПИС: Серія 4 Пральна машина з фронтальним завантаженням Завантаження: 1 – 8 кг Кількість обертів віджимання за хвилину: 1400 об./хв.

Прально-сушильна машина Bosch WNA14400ME

41199
Загальна інформація   Колір корпусу: Білий Завантаження: 1 – 9 кг Завантаження: для прання – 9 кг; для сушіння –

Пральні машини Bosch

Пральні машини від Bosch — взірець якості. Характеристики та технології, якими володіє кожна пральна машина BOSCH залишать вас у захваті. Починаючи від оптимізації споживання води і закінчуючи системами автоматичного дозування, виведення плям та замочування (в залежності від моделі). 

Переваги пральних машин Bosch

EcoSilenceDrive™ – двигун нового покоління: потужний, економічний, тихий і довговічний.
Барабан VarioDrum – можливість делікатного та інтенсивного прання одночасно завдяки унікальній структурі барабану.
AntiVibration™ – тиха робота пральних машин Bosch завдяки спеціальному дизайну бокових стінок.
Система ComfortControl: комфортне управління та індикація використаної води та електрики. 

Інтелектуальна технологія ActiveWater ™  яка забезпечує оптимальне використання води в залежності від кількості завантаження і типу білизни. 

TouchControlсенсорні кнопки вибору додаткових опцій, які миттєво реагують на дотик і роблять керування пральною машиною зручним і надзвичайно приємним.

Технологія VarioPerfect ™ – економить до 65% часу або економить до 50% електроенергії з незмінно найкращим результатом прання.
Спеціальна програма для очищення барабана з автоматичним нагадуванням про необхідність виконання очищення.

Функція відкладеного стартупочаток роботи програми можна відкласти в залежності від моделі до 24 годин.

Спеціальний цифровий індикатор інформує про час до закінчення роботи програми.

Функціонал

Система видалення плям AntiStain: видаляє 16 найбільш поширених видів плям, зокрема від шоколаду і трави, а також червоного вина. Пральні машини Bosch з системою AntiStain автоматично налаштовують температуру, рух барабана і час замочування відповідно до типу плями, перед тим як почнеться вибрана програма.

Система автоматичного дозування миючих засобів i-Dos ™. З i-DOS ви наповнюєте кювету один раз, і система автоматично дозує пральний засіб цикл за циклом. Тож ніхто у вашій родині більше не повинен перейматися правильним дозуванням прального засобу.

Технологія ActiveOxygen дозволяє попередньо обробити одяг киснем без використання спеціальних хімічних засобів. Функцію ActiveOxygen можна активувати одночасно з більшістю програм прання. Це дозволяє отримати ідеально свіжу білизну без додаткових хімічних засобів. Функція добре підходить для прання дитячого одягу.

Розміри пральних машин Бош

Купити нову пральну машину Bosch можна у декількох розмірах. Основним показником зазвичай беруть глибину пральної машини.

Вузькі пральні машини глибиною 44.6см

Та повнорозмірні пральні машини глибиною 55см, 58.8см,59см

Прально-сушильна машина Bosch WDU28590OE буде найбільшого розміру – глибина включаючи дверцята: 65.4 см

Як правильно вибрати пральну машину Bosсh?

7 питань, на які слід зважати при виборі нової пральної машини

 1. Який тип пральної машини вам потрібен? 

Потрібно буде вирішити між двох варіантів пральних машин Bosch: стандартну машину з фронтальним завантаженням глибиною 60 см або вузьку модель SlimLine глибиною 45 см. Крім того, можна вибрати прально-сушильну машину Bosch. Вона поєднує функції двох приладів в одному.

      2. Який об’єм потрібен? Пральна машина на7, 8, 9 чи 10 кг?

Скільки кілограмів білизни має вмістити нова пральна машина Bosch? Відповідь залежить від кількості людей у домі, кількості білизни та типів речей, яку звичайно перете.

Нижче наведено деякі правила:

 • Пральна машина Bosch на 7 кг.
  Підходить для тих, хто живе сам, або для невеликих сімей до 2 осіб.
 • Пральна машина Bosch 8 кг або 9 кг
  Підходить сім’ям на 3-4 особи.
 • Пральна машина Bosch на 10 кг
  Ідеально підходить для сімей з 5+ людьми. Для 5 осіб також достатньо машини вагою 9 кг.
 • Перете великі речі?
  Ви хочете прати громіздкі речі, такі як ковдри? Подумайте про вибір пральної машини на 8-10 кг.
 1. Яка швидкість віджиму потрібна? 1600, 1400, 1200 або 1000 об/хв?

Радимо обирати пральну машину Bosch з швидкістю віджиму 1600 об/хв або модель зі швидкістю віджимання 1400 об/хв і використовуйте менше енергії для сушіння речей.

 1. Наскільки важлива енергоефективність пральної машини?

По-перше, хороша новина: усі пральні машини Bosch енергоефективні. Вибравши модель з певними функціями енергозбереження, можна заощадити більше грошей у довгостроковій перспективі – і бути ще добрішими до планети. 

 1. Чи потрібна вам дуже тиха пральна машина?

Тихі пральні машини Bosch з двигуном EcoSilence Drive ™ ефективно перуть одяг, працюючи при надзвичайно низькому рівні шуму. Бічні стінки з функцією антивібрації стабілізують пральну машину, зменшуючи вібрацію та шум. Крім того, удосконалена ізоляція також знижує рівень шуму, завдяки чому пральні машини Bosch вражають тихою роботою під час циклу віджимання. 

 1. Які програми пральних машин необхідні?

Наступні програми на пральних машинах Bosch можуть стати в нагоді:

 • Кнопка “Зекономити час” Виберіть SpeedPerfect, щоб отримати ідеально чистий одяг за коротший час – до 65% менше часу.*
 • Алергічна програма AllergyPlus ефективно видаляє якомога більше залишків алергену.
 • Автоматичне видалення плям AntiStain надійно і без зусиль видаляє 4 типу найбільш стійких плям.
 1. Які існують інновації в пральній машині?

Купивши пральну машину Bosch ви полегшуєте собі життя. Якщо ви шукаєте максимальної зручності та найкращого результату прання, відкрийте для себе:

 • i-DOS система дозування – автоматично вимірює точну кількість миючого засобу та води для кожного завантаження.
 • 4D Wash система високоефективне проникнення води та миючих засобів у тканину для ретельного очищення одягу – навіть при повному завантаженні. Для сильно забруднених речей 4D система прання Intensive Plus пропонує більш інтенсивний цикл прання.
 • Home Connect – розумна пральна машина відкриває нові можливості та функції, такі як Посібник із легкого початку. Він рекомендує найкращу програму для кожного завантаження через застосунок Home Connect для моделей, що мають функцію під’єднання до Wi-Fi.

Інші інноваційні функції, такі як дозавантаження, яка дозволяє завантажувати чи виймати речі під час циклу прання, або AquaStop, що захищає від протікань.