Наш блог

Духові шафи Bosch

В асортименті  духових шаф Bosch є великий вибір,завдяки чому Ви зможете обрати саме той прилад, який буде відповідати усім Вашим побажанням та буде надійним помічником на кухні.

Серед  духових шаф Bosch є моделі виконані в чорному та білому кольорі, а також з елементами нержавіючої сталі, тому у нас Ви точно знайдете духову шафу, яка буде  гармоніювати з дизайном Вашої кухні.  Окрім моделей з  традиційним механічним управлінням є вибір духових шаф з сенсорним керуванням   (HBG635BB1, HBG636BB1, HBG6764B1). Завдяки кольоровому сенсорному дисплею керування  духовою шафою Bosch стає значно комфортніше, адже не потрібно задумуватися над значенням символів, а  зразу ж зрозуміло, які саме налаштування потрібно обрати.

Термощуп

Якщо Ви любите готувати і смакувати соковиті м’ясні страви  Вам в пригоді стане духова шафа Bosch з термощупом (HBJ517YB0R, HBG6764B1 HNG6764B6, HNG6764S6).

Це термометр, який під’єднується до духової шафи та іншим кінцем вставляється в найтовстішу частину м’яса. Ваша духова шафа самостійно контролює приготування м’яса. Як тільки температура в середині м’яса досягає необхідного значення – духова шафа вимикається. М’яса точно буде приготоване і при цьому буде рум’яне та соковите.

Автоматичні програми

Хрустке печиво, Соковите м’ясо чи пухкий корж для торту – всі ці смаколики Ви зможете ідеально та без зайвих зусиль приготувати в Духовій шафі Bosch.

Якщо Ви любите готувати або просто хочете частіше тішити ваших рідних смачною домашньою випічкою, проте Ви людина, яка живе в швидкому ритмі та у Вас немає бажання витрачати час на роздуми та пошуки інформації, як же правильно приготувати ту чи іншу страву – Вам на допомогу прийдуть духові шафи Bosch з автоматичними програмами.

В духових шафах Bosch є різноманітний вибір автоматичних програм для приготування запіканок, пирогів, хліба, булочок, піци, суфле, риби птиці, овочів, заморожених продуктів.

Вам просто потрібно вказати, що ви готуєте і яка кількість продукту – і Духова шафа Bosch самостійно визначить при якій температурі, при якому виді нагрівання, на якому рівні та скільки часу потрібно готувати, щоб страва була ідеальною. 

Н-д: Ви хочете приготувати яловичину, обираєте категорію м’ясо – яловичина – філе – духова шафа вже підібрала умови приготування: вид нагрівання – гриль з конвекцією, темп. 220°С, час приготування – 45 хв і дає пораду, що готувати треба на 2 рівні на (решітка на універсальній деці). При потребі ви можете скорегувати ці налаштування або просто натиснути “Start” і духова шафа Bosch звуковий сигнал сповістить (“повідомить”)  Вам, коли страва буде готова.

Готуйте смачно, швидко та з задоволенням  духовими  шафами Bosch.

Телескопічними направляючими

Для Вашого комфорту  духові шафи Bosch (HBF534EB0Q , HBG517EB1R , HRG5184S1) обладнані телескопічними направляючими, завдяки яким під час приготування ви можете повністю висунути деко з духової шафи, щоб перевірити готовність страви чи додати інгредієнти і деко буде триматися на цих направляючих. До духових шаф, які не укомплектовані телескопічними направляючими є можливість додатково їх придбати.

Очищення

Для того, щоб будо зручно очищати стінки духової шафи Bosch підвісні каркаси (навісні елементи на яких тримається деко чи решітка) легко знімаються, також можна зняти дверцята приладу для кращого доступу під час очищення.

Для того щоб легше було видалити забруднення з духової шафи – наберіть в деко невелику кількість води з миючим засобом та розігріте духову шафу з цією декою . Завдяки тому, що вода з миючим засобом випарується на стінки – мити її буде значно зручніше. Цей спосіб очистки ще називають Aqvaclean.

Якщо ви часто готуєте – Вам обов’язково стане в пригоді духова шафа Bosch з самоочищенням.

В духових шафах Bosch є два типи самоочищення: EcoClean  та піроліз.

EcoClean (HBJ558YB0Q)   – спеціальне керамічне покриття стінок духової шафи, яке під час приготування вбирає жир та бруд, який потрапляє на стінки духової шафи.  Окрім того, якщо є інтенсивне забруднення – то потрібно ввімкнути режим очищення і стіни Вашої духової шафи повністю очистяться.

Та тут треба враховувати, що даний метод  очищення відноситься тільки до стінок духової шафи.

Якщо Ви щоденно користуєтеся духовою шафою то піролітичне очищення значно полегшить Вам життя.

Піролітичне очищення (HBG6764B1, HBJ577EB0R): Внутрішня камера духової шафи нагрівається до дуже високої температури (500 °С) і всі забруднення повністю згорають і Вам залишається просто витерти попіл, що залишився після них. Таким чином Ви заощадите час на догляді за духовою шафою для більш приємних занять.

Точне регулювання температури

В духових Bosch  (HRG5184S1, HBJ577EB0R) Ви обираєте температуру випікання механічним регулятором, але не приблизно по розмітці градуювання нанесеній навколо регулятора, а точно – обрана температура відображається на дисплеї, тому Вам не потрібно задумуватися в духовій шафі 160°С чи 170°С, ви це точно знаєте.

Окрім цього в духових шафах Bosch  (HBG635BB1, HBG636BB1, HBG6764B1) мінімальна температура нагрівання стартує від 30 °С, тому Ви можете готувати в духовій шафі навіть кисломолочні продукти.

Духові шафи з паровим ударом

При приготуванні м’ясних страв можна стикнутися з тим, що поки утвориться золотава скоринка всередині м’ясо стає сухим.

Духові шафи Bosch   HNG6764B6, HRG5184S1 мають функцію парового удару, завдяки якій запечатуються пори на поверхні шматка м’яса (утворюється апетитна хрустка скоринка) і волога з внутрішнього частини м’яса не випаровується. Приготоване Вами м’ясо буде зі скоринкою ззовні  і апетитно соковите всередині. Запечене в такій Духовій шафі Bosch м’ясо задовольнить своїм смаком та зовнішнім виглядом навіть найвибагливішого гурмана.

Також завдяки подачі пари на режимі підігрівання (HNG6764B6, HRG5184S1) можна розігріти вже готові страви (що може замінити розігрівання в мікрохвильовій печі),  також можна освіжити випічку, щоб вона знову була пухка.

Функції часу

В духових шафах Bosch є кілька варіантів налаштувань пов’язаних з часом:

  • Налаштування годинника
  • Налаштування часу приготування (після завершення обраного часу – духова шафа вимикається)
  • Налаштування часу завершення приготування (ви обираєте тривалість приготування та час, коли страва має бути готова – духова шафа відраховує час очікування і вмикається автоматично н-д: страва має бути готова через 3 год, а час приготування – 1 год – духова шафа запустить відлік часу і через 2 год ввімкнеться.
  • Функція таймера: якщо у Вас на варильній поверхні готується паста, або інша страва, яка потребує точного часу приготування – Ви можете увімкнути таймер на духовій шафі (не залежно від того чи духова шафа в цей момент працює) і через зазначений термін часу пролунає звуковий сигнал.

Таймер можна налаштувати паралельно з тим, що в духовій шафі щось випікається і Ви вже  налаштували час випікання. Це дві незалежні між собою функції – які мають різний звуковий сигнал, щоб Ви точно знали, про що духова шафа Вас “повідомляє”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *