Історія провідного виробника техніки Siemens
1920: електрифікація кухні.
Протягом 1920-х років електроенергія ставала все більш доступною для приватних господарств. Це призвело до своєрідної революції будинків, і життя стало набагато простіше і безпечніше. З поширенням електроенергії, розвивалися і удосконалювалися побутові прилади. Спочатку змінилися дрібні побутові прилади, наприклад, праски. Трохи пізніше - плити, пральні машини і холодильники.
1926: перша духова шафа "baking tube"
До цього моменту всі страви готувалися з використанням деревини або вугілля. Крім потенційної небезпеки, яку наражалися господині, особливо на маленьких кухнях, цей процес займав дуже багато часу. У 1926 році Siemens вивів на ринок першу електричну духовку "baking tube". Цей духову шафу фактично мав вигляд труби з електричної обмоткою всередині. Вперше в історії люди змогли приготувати обід за допомогою електрики, а не відкритого полум'я.
1928: пральна машина Turbo
Siemens подарував світові першу електричну пральну машину в 1928 році, під назвою Protos Turbo. Це був прилад барабанного типу, який міг не тільки прати за допомогою електрики, але і віджимати білизну. Така еволюція пральної машини позбавила господинь від необхідності переносити важке мокру білизну в окремий прилад, щоб віджати його.
20-ті роки: ера механізації
На початку 20-го століття винахід друкарської машинки призвело до механізації листів, які традиційно було виключно ручним. Так ось і холодильники, плити і пральні машини були приладами, які використовувалися на заводах і фабриках. Той факт, що їх почали конструювати для побутових потреб, означав початок епохи широких можливостей, нечуваних донині. 1920-ті роки почалися електрифікацією приватних господарств і квартир по всьому світу, що, звичайно ж, сприяло розвитку епохи технологічної незалежності.
1930: эволюція холодильника
На початку ХХ століття побутові холодильники ставали дедалі популярнішими. Siemens зіграв чималу роль в цьому. Наприклад, в 1930-х роках Siemens створив прилади для охолодження з передовою системою абсорбції "Normelli". Як результат - оптимізована система абсорбції, що складається з трьох циклів охолодження замість одного; збільшено обсяг внутрішньої камери і покращена енергоефективність.
1935 плита Protos
У 1935 році компанія Siemens розробила першу плиту з автоматичним регулюванням температури, під назвою "Protos". Даний прилад зменшував споживання електроенергії, приготування страв стало швидше і набагато безпечніше, адже занадто високі температури відтепер контролювалися і автоматично знижувалися.
30-ті роки: эра оптимізації
У 1928 році архітектор і дизайнер Ле Корбузье створив довгий диван-шезлонг Ultimate Chaise, завдяки якому відпочинок зведений до абсолютно нового рівня. В цей час побутові прилади почали з'являтися не тільки в промисловості, але і в звичайних будинках. Відтепер виробники техніки концентрували увагу не просто на те, щоб зробити її придатною для використання в побуті, але і на її вдосконалення. Змінювався дизайн, прилади ставали більш ефективними і енергозберігаючими.
1973: духова шафа з функцією самоочищення
Застосування агресивних і часто небезпечних миючих засобів для чищення духовки було звичайною справою. Однак, в 1973 році інженер Йозеф Акерманн винайшов електричну духовку з функцією піролітичного самоочищення. Автоматизація процесу значно полегшила процедуру очищення духової шафи, усуваючи потребу в будь-яких миючих засобах. Хоча і тривала програма кілька годин, вона була повністю автоматичної.
70-ті роки: эра автоматики
Створена в 1976 році ігрова консоль Atari була першою приставкою, яка дозволила використовувати ROM-картриджі. Отже, цілий ряд ігор стали доступними широкому загалу. І, коли мова йшла про зручність користування побутової техніки, хизуватися було нічим, адже все управління досі було ручним. Незабаром часи змінилися, і людство дізналося про автоматичних функціях. А бренд Siemens з гордістю очолив цей прогрес. Це був перехідний етап у всьому світі, який уможливив, здавалося б, неможливі речі.
1984: повністю автоматична пральна машина "Siwamat", що вміла розмовляти
Пройшли ті часи, коли ви тільки здогадувалися, як працюють ваші прилади. Повністю автоматична пральна машина Siwamat була першою в своєму роді і забезпечувала унікальний на той час досвід користування. Не кажучи вже про те, що Siwamat була представлена з 15 повністю автоматичними програмами для всіх видів прання. Вона стала революцією в пранні і початку еру інтуїтивно зрозумілою у використанні техніки.
1986: вбудована техніка для кухні
Окремостоячі побутові прилади для кухні, як, наприклад, плити і холодильники, були нормою того часу. Однак, ми знаємо, що Siemens завжди на крок попереду, і розробка першої вбудованої побутової техніки - досягнення бренду. Досягнення інженерів трансформували підхід до зовнішнього вигляду кухні і почали нову еру, еру дизайну і естетики.
80-ті роки: епоха інтелектуальних технологій
Створений в 1979 році плеєр Walkman зробив справжню революцію в області застосування технологій. Відтепер, музикою можна було насолоджуватися в дорозі і встигати за ритмом життя, до якого всі звикли. Побутова техніка також повинна була не відставати від прогресу. Отже, почалася епоха інтелектуальних технологій. Епоха однобічного зв'язку з вашим пристроєм підійшла до завершення. Зате побутова техніка стала інтерактивною, надаючи вам корисні поради під час роботи.
2008: технологія сушки Zeolith®
Одним з ключових пріоритетів для кожного виробництва була і залишається енергоефективність. Завдяки технології сушіння Zeolith; для посудомийних машин таке прагнення стало реальністю. Отже, цикл сушіння став значно швидше, - знадобиться на 30 хвилин менше, ніж витрачає звичайна посудомийна машина, - а також значно ефективніше.
2014: побутова техніка Siemens в мережі
У 2014 році компанія Siemens представила першу побутову техніку з Home Connect, і цей тренд прийшов в наші будинки. З тих пір інтелектуальні технології дозволяють інтуїтивно керувати будинком і вільно планувати ваші будні, більше, ніж будь-коли раніше.
2000-ті роки: эпоха мереж
Концепція Інтернету речей (англ. The Internet of Things, IoT) повністю змінила наші можливості. Фізична відстань стала неважливим чинником. Ми можемо жити в різних куточках планети, але спілкуватися майже так само близько, якби ми були поруч. Наші пристрої тепер не просто спілкуються з нами, вони спілкуються один з одним.
Джерело: https://www.siemens-home.bsh-group.com/ua/uk/inspiration/rozvitok/siemens